XXVI CONCURSO AUTONÓMICO DA RAZA FRISONA FEFRIGA 2017
Silleda, 27 ó 28 de Xaneiro de 2017
RESULTADOS
Internacional | Autonómico
SECCIÓN 1: BECERRAS DE 5 A 7 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0111
1 º NOME: BLANCO 0247 AFRICA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MN ATWOOD BROKAW ET
0104
2 º NOME: CAMPA BEEMER MEGABELY ET
PROPIETARIO: SAT A CAMPA 1028 XUGA (CURTIS-A CORUÑA)
PAI: POL BUTTE MC BEEMER ET
0101
3 º NOME: CASA-NOVA SIMONA MCCUTCH. 1091
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. (MESIA-A CORUÑA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET
0110
4 º NOME: REY 738 SORIA DOORMAN
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
0106
5 º NOME: MANTEIGA XACOBEO MAR
PROPIETARIO: GANADERIA MANTEIGA SC (V CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: MARIO XACOBEO ET


SECCIÓN 2: BECERRAS DE 8 A 10 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0208
1 º NOME: POZOSAA MERIDIAN ANTIOQUIA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: SULLY HART MERIDIAN
0206
2 º NOME: BARONCELLE AIRLIFT SORPRESA
PROPIETARIO: GANADERIA RATO SC (RODEIRO-PONTEVEDRA)
PAI: CANYON-BREEZE AT AIRLIFT ET
0207
3 º NOME: A VEREDA COCOLISO ET
PROPIETARIO: SAT A VEREDA (LUGO-LUGO)
PAI: DE-SU BKM MCCTUCHEN 1174
0211
4 º NOME: PISTULARIO RENEGADE REGINA 91
PROPIETARIO: ARIAS RIAL MARIA (SANTA COMBA-A CORUÑA)
PAI: CO-OP RENEGADE ET
0216
5 º NOME: CASA-NOVA ELECTRA MCCUTCHEN
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO, S.L. (MESIA-A CORUÑA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET


SECCIÓN 3: BECERRAS DE 11 A 13 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0304
1 º NOME: POZOSAA SID 8082
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET
0309
2 º NOME: ASUNCION DELTA NUBE
PROPIETARIO: GARCIA SOUTO SANTIAGO (TOURO-A CORUÑA)
PAI: MR HOVDEN DELTA ET
0308
3 º NOME: MANTEIGA ELUDE NARANJITA ET
PROPIETARIO: GANADERIA MANTEIGA SC (VILA DE CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: SILVERRIDGE V ELUDE ET
0302
4 º NOME: CARBALLEIRAS BEEMER NIURA
PROPIETARIO: SAT CARBALLEIRAS (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: POL BUTTE MC BEEMER ET
0301
5 º NOME: CARBALLEIRAS BEEMER PERDIDA
PROPIETARIO: SAT CARBALLEIRAS (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: POL BUTTE MC BEEMER ET


SECCIÓN 4: BECERRAS DE 14 A 16 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0405
1 º NOME: REY 713 MARTITA ELUDE
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: SILVERRIDGE V ELUDE ET
0413
2 º NOME: POZOSAA FEVER 9472 NOLY
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: CRACKHOLM FEVER ET
0410
3 º NOME: CAMPA DOORMAN ATLETINA ET
PROPIETARIO: SAT A CAMPA 1028 XUGA (CURTIS-A CORUÑA)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
0406
4 º NOME: REY 715 MAR ELUDE
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: SILVERRIDGE V ELUDE ET
0409
5 º NOME: CUNDINS NINFA ATWOOD
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. (MESIA-A CORUÑA)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD


SECCIÓN 5: XOVENCAS DE 17 A 19 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0505
1 º NOME: REY 691 NEGARA MCCUTCHEN
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: DE-SU BKM MCCTUCHEN 1174 ET
0501
2 º NOME: CARBALLEIRAS MCCUTCHEN LOLITA
PROPIETARIO: SAT CARBALLEIRAS (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET


SECCIÓN 6: XOVENCAS DE 20 A 22 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0603
1 º NOME: REY 688 BRUSA GOLD CHIP
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: MR CHASSITY GOLD CHIP ET
0608
2 º NOME: BLANCO MEGADESY
PROPIETARIO: BLANCO, SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: REGANCREST-GV S BRADNICK ET
0605
3 º NOME: CASA-NOVA VANESA AIKMAN ET
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. (MESIA-A CORUÑA)
PAI: GEN-I-BEQ AIKMAN ET
0604
4 º NOME: PISTULARIO TEE OFF BARBOSA 66
PROPIETARIO: ARIAS RIAL MARIA (SANTA COMBA-A CORUÑA)
PAI: RIETBEN TEE OFF ET
0606
5 º NOME: ACOVA ANILA LILA
PROPIETARIO: A COVA SC (FORCAREI-PONTEVEDRA)
PAI: ANILA LOTTA HILL-M A ET


SECCIÓN 7: XOVENCAS DE 23 A 26 MESES
  Nº CAT PREMIO  
0705
1 º NOME: CASA-NOVA SONY MCCUTCHEN 1019
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. & TOP ANZORA (MESIA-A CORUÑA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET
0701
2 º NOME: ASUNCION DOORMAN DOLORES
PROPIETARIO: GARCIA SOUTO SANTIAGO (TOURO-A CORUÑA)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
0709
3 º NOME: BLANCO PICOLINA
PROPIETARIO: BLANCO, SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATWOOD BROKAW ET
0707
4 º NOME: MANTEIGA ATLAX ATILANA
PROPIETARIO: GANADERIA MANTEIGA SC (V CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: MOX ATLAS ET


SECCIÓN 8: BECERRA CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
0111
Campiona
1 º NOME: BLANCO 0247 AFRICA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MN ATWOOD BROKAW ET
0208
Subcampiona
2 º NOME: POZOSAA MERIDIAN ANTIOQUIA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: SULLY HART MERIDIAN


SECCIÓN 9: XOVENCA CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
0705
Campiona
1 º NOME: CASA-NOVA SONY MCCUTCHEN 1019
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. & TOP ANZORA (MESIA-A CORUÑA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET
0603
Subcampiona
2 º NOME: REY 688 BRUSA GOLD CHIP
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: MR CHASSITY GOLD CHIP ET


SECCIÓN 10: XOVENCA GRAN CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
0705
Gran Campiona
1 º NOME: CASA-NOVA SONY MCCUTCHEN 1019
PROPIETARIO: GANADERIA CARRO S.L. & TOP ANZORA (MESIA-A CORUÑA)
PAI: DE-SU BKM MCCUTCHEN 1174 ET
0111
Reserva Gran Campiona
2 º NOME: BLANCO 0247 AFRICA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MN ATWOOD BROKAW ET


SECCIÓN 14: VACA XOVEN LACTACIÓN ATA 30 MESES
  Nº CAT PREMIO  
1401
1 º NOME: MIDON DIANA ALTAAMAZING
PROPIETARIO: GANDEIRIA MIDON, SC (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATLEES ALTAAMAZING ET
1410
2 º NOME: CAMPA DEFENDER LEONA
PROPIETARIO: SAT A CAMPA 1028 XUGA (CURTIS-A CORUÑA)
PAI: S-S-I MOGUL DEFENDER ET
1415
3 º NOME: BLANCO ANDREA ROXI ROJA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: STERNDALE ALIBI ET
1403
4 º NOME: REY 675 NATILLA YORICK
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: MARS YORICK
1404
5 º NOME: CARBALLEIRAS MCCTUCHEN CONCAVA
PROPIETARIO: SAT CARBALLEIRAS (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: DE-SU DKM MCCUTCHEN 1174 ET


SECCIÓN 15: VACA XOVEN LACTACIÓN DE 30 A 36 MESES
  Nº CAT PREMIO  
1509
1 º NOME: REY 642 YUDI DOORMAN
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
1515
2 º NOME: POZOSAA SID 2290 LARA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET
1511
3 º NOME: MANTEIGA AIRLIFT CLAUDIA
PROPIETARIO: GANADERIA MANTEIGA SC (V CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: CANYON-BREEZE AT AIRLIFT ET
1507
4 º NOME: BLANCO ALIZEE IRENE ALBANA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD


SECCIÓN 16: VACA INTERMEDIA EN LACTACIÓN (3 ANOS)
  Nº CAT PREMIO  
1604
1 º NOME: POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD
1613
2 º NOME: BLANCO DELIÑA ET
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR CHASSITY GOLD CHIP ET
1605
3 º NOME: CAMPA GOLD CHIP MEGATEA 4 ET
PROPIETARIO: SAT A CAMPA 1028 XUGA (CURTIS-A CORUÑA)
PAI: MR CHASSITY GOLD CHIP ET
1612
4 º NOME: BARONCELLE BETANZOS ANDREA
PROPIETARIO: GANADERIA RATO SC (RODEIRO-PONTEVEDRA)
PAI: BOS SHOTTLE BETANZOS ET


SECCIÓN 17: VACA INTERMEDIA EN LACTACIÓN 4 ANOS
  Nº CAT PREMIO  
1706
1 º NOME: POZOSAA TEE OFF 6569 PEPA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: RIETBEN TEE OFF ET
1705
2 º NOME: BLANCO M PRECIOUS VALERY
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: GIBBS-I CLAYNOOK DUDE ET


SECCIÓN 18: VACA ADULTA LACTACIÓN DE 5 ANOS
  Nº CAT PREMIO  
1805
1 º NOME: BLANCO ASIA ET
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATLEES SHT AFTERSHOCK ET
1804
2 º NOME: REY 547 SONRRISA SID
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET
1801
3 º NOME: POZOSAA WINDBROOK 6940 LITA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: GILLETTE WINDBROOK ET
1806
4 º NOME: MANTEIGA SHOTTLE LUNA
PROPIETARIO: GANADERIA MANTAIGA SC (V CRUCES-PONTEVEDRA)
PAI: PICSTON SHOTTLE ET
1807
5 º NOME: BOS REY 533 MARTA SANCHEZ ET
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: GEN-MARK STMATIC SANCHEZ


SECCIÓN 19: VACA ADULTA LACTACIÓN DE 6 ANOS OU MÁIS
  Nº CAT PREMIO  
1904
1 º NOME: REY 509 NINFA SPIRTE
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: CEDARWAL SPIRTE
1906
2 º NOME: CASILMOURE GOLDWYND LAURA
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: BRAEDALE GOLDWYND
1902
3 º NOME: CARBALLEIRAS BRUNO BRUNA
PROPIETARIO: SAT CARBALLEIRAS (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: CARBALLEIRAS GIBSON BRUNO


SECCIÓN 20: VACA XOVE CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
1509
Campiona
1 º NOME: REY 642 YUDI DOORMAN
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: VAL-BISSON DOORMAN ET
1401
Subcampiona
2 º NOME: MIDON DIANA ALTAAMAZING
PROPIETARIO: GANDEIRIA MIDON, SC (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATLEES ALTAAMAZING ET


SECCIÓN 21: VACA INTERMEDIA CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
1604
Campiona
1 º NOME: POZOSAA ATWOOD 7128 TAMARA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: MAPLE-DOWNS-I G W ATWOOD
1706
Subcampiona
2 º NOME: POZOSAA TEE OFF 6569 PEPA
PROPIETARIO: SC CASA POZO (LUGO-LUGO)
PAI: RIETBEN TEE OFF ET


SECCIÓN 22: VACA ADULTA CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
1805
Campiona
1 º NOME: BLANCO ASIA ET
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATLEES SHT AFTERSHOCK ET
1804
Subcampiona
2 º NOME: REY 547 SONRRISA SID
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET


SECCIÓN 23: VACA GRAN CAMPIONA DE GALICIA "FEFRIGA '17"
  Nº CAT PREMIO  
1805
Gran Campiona
1 º NOME: BLANCO ASIA ET
PROPIETARIO: BLANCO SLU (LALIN-PONTEVEDRA)
PAI: MR ATLEES SHT AFTERSHOCK ET
1804
Reserva Gran Campiona
2 º NOME: REY 547 SONRRISA SID
PROPIETARIO: SAT REI DE MIÑOTELO (A PASTORIZA-LUGO)
PAI: PINE-TREE SID ET


SECCIÓN 28: MELLOR CRIADOR DE GALICIA FEFRIGA 17
Nº CAT PREMIO  
CAMPIÓN
1 º CASA POZO
LUGO
LUGO
 
SUBCAMPIÓN
2 º REY DE MIÑOTELO
A PASTORIZA
LUGO